Криптовалюти зростають, але курс Bitcoin нижче 10 тисяч доларів

12 березня, 2018, 11:00 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Bitcoin подорожчав на 8,79%.

Криптовалюти зростають, але курс Bitcoin нижче 10 тисяч доларів

На торгах у понеділок 100 найбільш популярні криптовалюти демонструють зростання, свідчать дані біржі Сoinmarketcap.

Згідно з даними, станом на 10:30 Bitcoin дорожчав на 8,79%, його ціна становить - 9,600 тисяч доларів.

Повідомлялося, що Департамент кіберполіції прагне надати криптовалюті законодавчий статус в Україні, щоб мати можливість контролювати її та виявляти злочинців.

Bitcoin подешевшав до $ 8,15 тис - інвестори реагують на повідомлення ЗМІ про крадіжку криптовалюти з південнокорейських бірж.

Related video

Детальніше про криптовалюти читайте в матеріалі Олександра Шарова "Криптовалюти: глобальні гроші або глобальна піраміда" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA / Підготував/ла : Олена Середа
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК