Кожен п’ятий «Доступний кредит» видано бізнесу в зоні високого воєнного ризику: хто ще отримує такі кредити в Україні

Поділитися
Кожен п’ятий «Доступний кредит» видано бізнесу в зоні високого воєнного ризику: хто ще отримує такі кредити в Україні © depositphotos/valio84sl
Основна мета отримання кредитів – поповнення обігових коштів 

Кожен п’ятий кредит за програмою «Доступні кредити» видано бізнесу, який працює в зоні високого воєнного ризику. Взагалі з початку року видано кредитів за цією програмою на 27,3 млрд грн. Отримали ці кредити 7 тисяч підприємців з різних регіонів України, повідомляє Міністерство економіки України.

На які цілі отримує кредити малий бізнес?

Найпопулярніший напрямок на який витрачали кредитні ресурси підприємці – поповнення обігових коштів – 10,7 млрд грн. Також популярні напрямки кредитування які були схвалені за програмою:

  • 5,6 млрд грн – бізнес, який працює в зоні високого воєнного ризику;
  • 4,7 млрд грн – переробним підприємствам;
  • 4,9 млрд грн – реалізація інвестпроєктів.

Напрямки бізнесу для яких працює програма і які є найпопулярнішими

Частіше інших кредит отримують підприємці аграрного сектора – це майже половина кредитування – 48 %. В оптовій та роздрібній торгівлі підприємці залучають кредити в цій програму у 25 % випадків. В переробній промисловості, кредитування отримали 17 % учасників проєкту. 

У регіональному розподілі кредитування, найбільшу кількість відповідних договорів укладено у Львівській, Дніпропетровській, Одеській, Київській, Харківській, Вінницькій, Полтавській області та в місті Києві.

Серед 45 банків, які беруть участь у програмі, найбільшу кількість кредитів для мікробізнесу видали державні банки «Приватбанк» – 39,3 тисячі договорів і «Ощадбанк» – 13,2 тисячі договорів та приватний банк «Райффайзен Банк Аваль» – 5,4 тисячі договорів.

Загальна кількість виданих кредитів від початку дії програми сягнула 85,4 тисячі на 292,2 млрд грн.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі