Компенсація за житло внутрішнім переселенцям: як отримати виплати від Червоного Хреста

Поділитися
Державний ПриватБанк почав перераховувати гроші.

ПриватБанк розпочав виплати українцям, які безкоштовно надали житло внутрішнім переселенцям. Компенсація від Міжнародної федерації Червоного Хреста та Червоного Півмісяця становитиме 450 гривень на місяць. Про це йдеться у повідомленні прес-служби банку.

Уточнюється, що компенсацію можуть отримати власники житлових приміщень, які безкоштовно розміщують у них внутрішньо переміщених осіб (гість повинен мати статус ВПО).

Розмір компенсації становить 14,77 грн за одну особу на добу, 450 грн за одну особу на місяць. Кошти будуть перераховані переказом на банківський рахунок через платіжну систему PrivatMoney.

Як отримати компенсацію

  • Зареєструвати своє житло на сайті : не пізніше наступного дня подати заяву до органів місцевого самоврядування (виконавчого комітету), вказавши ім'я та по батькові кожного з розміщених осіб та додавши копії документів, що засвідчують їх особи.
  • У день припинення розміщення внутрішньо переміщеної особи або зміни їхньої кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку мешканців.
  • Звернутися до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради за місцем розташування житлового приміщення для отримання грошової допомоги.

Як пише Олег Савичук, аналітик Центру спільних дій для ZN.UA , законодавство для отримання компенсації ще недосконале. Докладніше читайте у матеріалі – "Компенсація за зруйноване житло: що з нею не так".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі