Кабінет міністрів України на засіданні 8 квітня призначив головою Державного агентства України ПлейСіті, яке замінило ліквідовану Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) та тепер відповідає за державне регулювання у сфері організації та проведення азартних ігор та в сфері лотерей, Геннадія Новікова, повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.
Геннадій Олегович Новіков до лютого 2023 року був членом Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, а в листопаді 2023 року був призначений заступником керівника апарату КРАІЛ Івана Рудого, якого в грудні 2024 року затримали представники Офісу генеральної прокуратури за підозрою в пособництві державі-агресору через зв’язки з онлайн-казино, пов’язаними з громадянами РФ.
Нагадаємо, ще в у березні 2024 року голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев вимагав у парламенту ухвалити законопроєкт про ліквідацію Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Врешті, закон прийняли на початку грудня того ж року.
14 лютого Кабмін передав функції з регулювання азартних ігор Мінцифрі, а 21 березня було створено дерагентство ПлейСіті.