Кабмін не планує приватизацію "Чорноморнафтогазу"

Поділитися
Кабмін не планує приватизацію "Чорноморнафтогазу"
Метою проекту розпорядження про відчуження майна "Чорноморнафтогазу" є оптимізація невиробничих витрат на утримання житла, яке не використовують в основному виробництві.

Кабінет міністрів України не планує приватизацію "Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз". Про це йдеться у роз'ясненні прес-служби Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з приводу урядового розпорядження "Про погодження пропозицій щодо відчуження основних фондів публічного акціонерного товариства "Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз".

"Проектом закону України "Про внесення змін до закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" ПАТ "Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз" з переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, не виключається", - відзначають у міністерстві.

У той же час, згідно з повідомленням, метою проекту розпорядження про відчуження майна "Чорноморнафтогазу" є оптимізація невиробничих витрат на утримання житла, яке не використовують в основному виробництві-транспортуванні магістральними трубопроводами і зберіганні у підземних газосховищах.

Дане розпорядження передбачає відчуження восьми об'єктів - квартир, які є власним майном товариства. Шість квартир згодні купити співробітники "Чорноморнафтогазу" за вартістю, згідно з експертною оцінкою.

Нагадаємо, розгляд цих двох документів був на порядку денному засідання уряду.

Раніше повідомляли, що Кабінет міністрів має намір розглянути питання відчуження основних фондів ПАТ "Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз". Відповідний пункт було внесено до порядку денного засідання уряду 15 січня, оприлюдненого на веб-сайті Кабміну.

Окрім того, уряд повідомив про намір розглянути законопроект про внесення змін до переліку об'єктів держвласності, що не підлягають приватизації. Зараз цей перелік включає "Чорноморнафтогаз".

Доповідачем з обох питань мав виступити міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький.

"Чорноморнафтогаз" здійснює роботи з освоєння українських шельфів Чорного та Азовського морів. Підприємство також видобуває вуглеводні на родовищах, розташованих у Криму, експлуатує розташовані на півострові Глібовське ПСГ і магістральні газопроводи. 100% акцій ДАТ знаходиться в управлінні НАК "Нафтогаз України".

Компанія володіє найпотужнішим у Чорному морі буровим флотом, що включає чотири СПБУ (дві з них - п'ятого покоління: "Петро Годованець" та "Незалежність").

"Чорноморнафтогаз" у січні-листопаді 2013 року збільшив видобуток природного газу на шельфі Чорного і Азовського морів на 40,2% (на 424 мільйонів кубометрів) порівняно з аналогічним періодом 2012 року (до 1 мільярда 477,5 мільйона кубометрів).

Програма розвитку "Чорноморнафтогазу" передбачає освоєння компанією до 2015 року семи нових родовищ та дооблаштування двох діючих, що виведе річний видобуток природного газу на рівень 3 мільярди кубічних метрів на рік.

Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз" було створено у 1979 році як виробниче об'єднання для освоєння вуглеводневих ресурсів Чорного та Азовського морів. ДАТ "Чорноморнафтогаз" функціонує як єдиний виробничо-господарський комплекс та здійснює пошуково-розвідувальне буріння в межах Чорного і Азовського морів, будівництво морських стаціонарних платформ, підводних трубопроводів, облаштування та розробку родовищ нафти і газу, транспортування видобутої продукції споживачам, а також підземне зберігання газу. !zn

Читайте також:

"Чорноморнафтогаз" злив на тендері чергові 53 млн на геологію маловідомій фірмі

Кабмін скасував договір про спільну діяльність "Чорноморнафтогазу" з "Лукойлом"

"Нафтогаз" відмовився здати в оренду дочці "Газпрому" одну з "вишок Бойка"

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі