Італійці, французи і австрійці мають намір збільшити інвестиції у фінансовий сектор України

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Банкіри заробляють у Східній Європі великі гроші
Незважаючи на те, що за останні 12 місяців від своїх місцевих дочок позбувся цілий ряд європейських фінустанов (німецький Commerzbank, австрійські Erste Group Bank і Volksbank, шведські Swedbank иSEB, чеський PPF Credit), український ринок поки не розгубив залишки привабливості для іноземного банківського капіталу.

Найбільші інвестори у фінансовий сектор країни з Італії, Франції та Австрії - у минулому році не скорочували свої вкладення в дочірні структури. Більш того - заявляють про плани збільшити їх у 2013-му.

"Ми не йдемо, тому що заробляємо в Східній Європі великі гроші. Українському Нацбанку вдалося утримати стабільність курсу гривні, і це багато важить для стабільності та інвестицій, - говорить глава Raiffeisen Bank International Герберт Степіч. - НБУ інвестував у захист курсу гривні багато коштів, але ми, на жаль, поки що не знаємо, як довго він зберігатиме цю позицію".

Група UniCredit чекає, що за підсумками 2013 року рівень проблемної заборгованості в портфелях банків знизиться з 33% до 30%. При цьому український банківський ринок все ще буде серед найбільш низькодохідних для банків через високе співвідношення рівня сформованих резервів до активів.

"При цьому ми очікуємо досить швидкого відновлення ринку на тлі загального пожвавлення кредитної активності в Європі і завдяки діям фінансової влади, які змогли забезпечити 2,2-відсоткове зростання кредитів, попри складні економічні умови", - говорить голова бізнесу UniCredit в регіоні Центральної і Східної Європи Джанні Франко Тато.

Докладніше читайте в матеріалі Олександра Дубинського "Гроші просять тиші" у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна". !zn

Читайте також:

Грецькі банки закриють свої "дочки" в Україні

НБУ визнав банк "Таврика" неплатоспроможним і ввів тимчасову адміністрацію

Австрійці продають в Україні великий банк

Експерти очікують зростання банківських активів в 2013 році на 5%

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі