Обирати якийсь один із можливих варіантів інвестування – це певно найбільша зі можливих помилок. Інвестування – це не лише про отримання прибутків, але й про мінімізацію ризиків. Про це пише Юлія Самаєва, редактор економіки ZN.UA, у статті «Виплати родинам захисників. Як їх не втратити та примножити».
За її словами, чим більшу кількість інвестиційних можливостей ви використаєте, тим більшими, зрештою будуть ваші прибутки. Бажано, при цьому, щоб ваша «інвестиційна корзина» не лише містила кілька різних інструментів, але й була динамічною, адже фінустанови, конкуруючи між собою, регулярно пропонують клієнтам нові, вигідніші, продукти. Це не той випадок, коли статус «постійного клієнта» додасть вам вигод, навпаки, вигіднішим буде регулярний моніторинг пропозицій від конкурентів та використання щоразу більш цікавих пропозицій.
Не завадить і трошечки самоосвіти, адже світ фінансів доволі специфічний. На щастя зараз існують безкоштовні освітні курси, які можуть вам у цьому допомогти, наприклад, «Просто про гроші» та «Основи фінансів та інвестицій» на платформі Prometheus.
«Звісно, все викладене звучить не просто, здається, хай би вже лежали ті гроші на рахунку, гірше не буде. Та одна лише поточна інфляція за рік скоротить їх на чверть: ні, сума не зміниться, але зменшиться кількість товарів та послуг, які за неї можна придбати. Річний же депозит у 3 млн грн під 13%, щомісяця приноситиме близько 33 тис. грн доходу, - гроші, на які цілком може жити родина захисника. Тож головне правило – навіть великі суми тануть, якщо не працюють, а просто лежать», - пише авторка.
З іншими матеріалами Юлії Самаєвої можна ознайомитися за посиланням.