"Вони такі: перше - не захмарна, а реальна і ринкова заробітна плата. Друге - повинні бути визначені конкретні завдання для менеджменту. По-перше, відділення газотранспортної системи, пошук міжнародного партнера на транзит газу і продовження транзиту з січня 2020 року", - назвав головні завдання майбутнього керівника відомства прем'єр-міністр.
Однак чи відбудеться звільнення Коболєва і нове призначення, поки що незрозуміло: керівник "Нафтогазу" категорично відмовився звільнятися і заявив, що електронну податкову декларацію він не заповнює, оскільки знаходиться поза межами дії українського законодавства, а його зарплата відповідає, на думку запрошеного зовнішнього консультанта, ринкового рівня. Та й питання звільнення і заробітної плати, заявив раніше А. Коболєв, не входять до компетенції Кабінету міністрів.
6 березня прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що Кабмін всупереч рішенню Наглядової ради НАК "Нафтогаз України" вирішив не продовжувати контракт з Андрієм Коболєвим і оголосити конкурс на заміщення посади голови правління "Нафтогазу".
Термін дії контракту з топ-менеджментом НАК сливає 22 березня, і наглядова рада компанії ухвалила рішення про продовження контракту з Коболєвим на три роки. Гройсман неодноразово заявляв, що вважає зарплати керівництва "Нафтогазу" занадто високими.
Детальніше про плани спостережної ради "Нафтогазу", а також ознайомиться з відповідним документом можна в матеріалі Наталки Прудкої "Наглядова рада "Нафтогазу" вважає, що голова НАК має отримувати не менше 10 млн грн на місяць".