Фракція БПП проти держбюджету-2016 на старій податковій базі – Луценко

Поділитися
Фракція БПП проти держбюджету-2016 на старій податковій базі – Луценко Луценко висунув умови Яценюку © Сайт Верховної Ради України
Податкову реформу необхідно розпочати вже в поточному році, наполягає Луценко. Урядовий варіант його не влаштовує.

Фракція "Блок Петра Порошенко" не буде голосувати за урядовий проект державного бюджету на 2016 рік, розрахований на старій податковій базі, повідомив голова фракції Юрій Луценко.

ушу ще раз озвучити позицію фракції БПП: ми не підтримаємо Держбюджет на базі старого Податкового Кодексу. Так само ми не голосуватимемо за урядовий проект податків "4 по 20", який по суті погіршує нинішню безумну податкову систему та ще й вибиває базу доходів місцевого самоврядування", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Як заявив Луценко, "депутати БПП переконані, що Україна потребує радикальної лібералізації податкової системи. Ми розуміємо, що це приходиться робити під час глибокого економічного спаду та масштабних воєнних витрат. Тому ми готові реалізовувати податкову реформу протягом 2-3 років".

Голова фракції БПП наполягає, що вже в цьому році треба, як мінімум, "прийняти нову спрощену модель адміністрування, запропоновану парламентським комітетом Ніни Южаниной", і "встановити ставку ПДВ і ЄСВ за 20%, ставку податку на розподілений прибуток 18%, а ПДФО не більше 15%".

За останні дні Кабмін зробив багато заяв про узгодження нового Податкового Кодексу та Бюджету. З ким тільки не погодили ...

Posted by Юрій Луценко on 2 грудня 2015 р.

Як повідомлялося, Міністерство фінансів України проекті нового Податкового кодексу запропонувало встановити з 2018 року ставки податку на прибуток, ПДВ, податку на доходи фізичних осіб та єдиний соціальний внесок на рівні 20%. Крім того, у проекті Податкового кодексу пропонується підняти податок на дивіденди з 5% до 20%.

Читайте також: Підвищення акцизів на сигарети не гарантує зростання бюджетних надходжень

Як писала в своєму матеріалі ZN.UA Алла Соколовська, за підсумками першого півріччя 2015 року, частка податків у ВВП вже підвищилася до 26,5%. "Продовжувати рухатися у цьому ж напрямку небезпечно для економіки. У зв'язку з цим альтернативи ліберальної податкової реформи в нашій країні немає", - йшлося в статті "Ліберальна податкова реформа - необхідна або неможлива?"

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі