Українська приватизація не завершиться найближчим часом, адже її потребують майже 1200 підприємств, які нині ще перебувають у державній власності. Про це 12 березня під час круглого столу, присвяченого проблемам приватизації, заявив голова Фонду державного майна України (ФДМУ) Олександр Рябченко.
«Згідно з офіційними дослідженнями, із близько 4300 державних підприємств майже 1200 визначені як об'єкти, які потребують приватизації. Це є реальна перспектива для приватизації у нашій країні. Адже історична реальність свідчить, що державне підприємство, не маючи реального інвестора, не покращує свої виробничі показники», - підкреслив Рябченко.
За словами голови ФДМУ, саме активні приватизаційні процеси у 90-і роки минулого століття дозволили Україні як незалежній державі утвердитися, посприяли у зростанні її економічного потенціалу. «Гадаю, що після завершення нинішньої економічної кризи саме приватизовані галузі, приватизовані підприємства України матимуть перспективи для подальшого розвитку та зростання виробничих показників. Вони будуть локомотивами української економіки», - наголосив керівник відомства.
Він додав, що на сьогодні лідером у приватизаційних процесах є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України. «Погляди керівництва фонду та міністерства у питаннях приватизації співпадають. Непогані у нас стосунки й із Міністерством аграрної політики та продовольства України, раніше непогано співпрацювали з Міністерством інфраструктури, однак нині воно перейшло на впровадження у галузі принципів державно-приватного партнерства», - зазначив Рябченко. !zn
Читайте также:
Компанія Ахметова придбала 25% «Дніпроенерго»
Янукович схвалив новий розпродаж держвласності
Григоришин придбав 50% «Вінницяобленерго», Суркісів не допустили до конкурсу