Фонд держмайна затвердив перелік об'єктів малої приватизації на 2019 рік

Поділитися
Фонд держмайна затвердив перелік об'єктів малої приватизації на 2019 рік До переліку ввійшли як нові об'єкти, так і ті, що не встигли приватизувати раніше
У переліку є 792 об'єкти, повідомив Віталій Трубаров.

Фонд державного майна України затвердив перелік об'єктів малої приватизації, що підлягають продажу цього року. Як повідомив сьогодні у Facebook виконуючий обов'язки голови Фонду Віталій Трубаров, до переліку ввійшли як нові об'єкти, так і ті, що не встигли приватизувати у 2018 році.

"Загалом 792 об'єкти, з яких 48 - пакети акцій, 92 - єдині майнові комплекси, 190 - об'єкти незавершеного будівництва, 402 - окреме майно та 59 об'єктів соціально-культурного призначення", - йдеться у повідомленні.

Трубаров зазначив, що у 2019 році буде виставлено на продаж близько 10 об'єктів концерну "Укроборонпром". Зокрема, Херсонський завод "Судмаш", "Вінницький авіаційний завод "ВІАЗ", "Запорізький автомобільний ремонтний завод", Ніжинський ремонтний завод інженерного обладнання" та інші. Також на продаж виставлять "Головинський кар'єр", єдині майнові комплекси: "Дніпровський електровозбудівний завод", "Київмашсервіс" та Первомайську гідроелектростанцію.

В.о голови Фонду держмайна також повідомив, що з повним переліком майна можна ознайомитися на сайті установи.

Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію №7066 у другому читанні і в цілому 18 січня 2018 року. Документ передбачає розподіл об'єктів на дві групи - об'єкти великої приватизації та об'єкти малої приватизації.

До об'єктів великої приватизації відносяться єдині майнові комплекси державних та комунальних підприємств та пакетів акцій акціонерних товариств, де більше 50% акцій володіє держава, а також вартість активів яких згідно фінансової звітності за останній рік перевищує 250 млн гривень. Інші об'єкти віднесені до об'єктів малої приватизації.

Як повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова, держава у 2018 році отримали доходи тільки від "малої" приватизації. Таким чином замість 21 млрд гривень, які було заплановано, отримано лише 202,9 млн гривень.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі