ДТЕК Ахметова вимкнула світло у ВАКС

Доповнено
Поділитися
ДТЕК Ахметова вимкнула світло у ВАКС © Вищий антикорупційний суд
Там відключення називають плановим. 

Сьогодні компанія ДТЕК на весь день вимкнула світло у Вищому антикорупційному суді. У пресслужбі відомства зазначають, що на сайті ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі" зазначено, що електроенергія буде відсутня до 19:00.

У суді заявили, що у ДТЕК відключення назвали плановим, хоча жодного попередження про це не було. 

Тим часом в ЦПК нагадали, що 1 грудня о 14:00 в Апеляційній палаті ВАКС має відбутися розгляд апеляції на рішення судді першої інстанції ВАКС Катерини Широкої не відновлювати розслідування схеми Роттердам+. Серед фігурантів цього провадження є двоє топменеджерів ДТЕК, а головним бенефіціаром вважають Ріната Ахметова.

Оновлено 

У ДТЕК згодом також наголосили, що вимкнення світла у ВАКС сталося в рамках планових ремонтних робіт. Там зазначили, що попередження про це було опубліковане за 5 днів до проведення робіт, які, до речі, закінчили раніше - до 14:00, хоча обіцяли до 19:00.

Там додали, що світло вимкнули не лише в приміщенні ВАКС, але й у частині будівель на Хрестовому провулку, вулицях Григорія Царика, Омеляновича-Павленка та Московській.

"Мережі — це найважливіша складова інфраструктури, тому вони потребують постійної діагностики та своєчасного ремонту. Тому ДТЕК Київські електромережі регулярно проводить планові ремонти. Інвестиції для підтримання мережі в справному стані допомагають завчасно запобігти несправностям і, як наслідок, не залишати клієнтів компанії без світла непередбачувано та на довгий період часу", - зазначили у компанії.

Нагадаємо, що у квітні 2016 року НКРЕКП розпочала застосування нового порядку формування прогнозної оптової ринкової ціни (ГРЦ) на електроенергію. Порядок визначав ціну вугілля за формулою "ціна в порту Роттердам (API2) плюс вартість доставки в Україну". Згодом САП та НАБУ у 2019 році повідомили про підозру низці осіб, зокрема, ексглаві НКРЕКП Дмитру Вовку та співробітникам групи "ДТЕК", звинувачуючи у завданні збитків споживачам та державі. Провадження у цій справі неодноразово зупинялося, воно закривалося та поновлювалося шляхом скасування процесуального рішення про закриття.

Про те, як прокуратура захищає наші з вами інтереси у справі про завдання державі збитків у 40 млрд грн, читайте в колонці Сергія Жилича "За яку команду грає прокуратура?".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі