Держстат розпочав громадське обговорення щодо ліквідації ЄДРПОУ

Поділитися
Держстат розпочав громадське обговорення щодо ліквідації ЄДРПОУ
Планується обʼєднати два реєстри - ЄДРПОУ та ЄДР - в один. 

Державна служба статистики України проводить публічне громадське обговорення щодо майбутнього припинення Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ). Про це йдеться в повідомленні на сайті Держстату.

Функції ЄДРПОУ планують інтегрувати в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР), який веде Міністерство юстиції. Це дозволить бізнесу економити час та гроші на реєстрації та звітності.

Громадське обговорення триватиме місяць - з 25 квітня до 25 травня поточного року.

На даний час ЄДРПОУ працює у звичайному режимі. Мова йде про етап планування майбутніх змін.

ЄДРПОУ історично був створений раніше за ЄДР. Це автоматизована система збирання, накопичення та опрацювання даних про юридичних осіб та їхні відокремлені підрозділи в Україні та за кордоном.

ЄДР створений пізніше, після набрання чинності Цивільного кодексу України у 2004 році. Цей реєстр призначений для юридичного засвідчення факту створення або припинення юридичної особи чи фізичної особи-підприємця.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі