Дефіцит держбюджету в січні скоротився до 14,9 млрд. грн: що з видатками

Поділитися
У січні 2024 року дефіцит держбюджету зменшився у 19 разів у порівнянні з груднем минулого року.

За оперативними даними Держказначейства, дефіцит державного бюджету України після зростання у грудні 2023 року до рекордних 285 млрд грн у січні цього року впав до 14,9 млрд грн, повідомляє прес-служба міністерства. Там додали, що за загальним фондом дефіцит скоротився з 274,4 млрд грн у грудні до 33,3 млрд грн.

Мінфін зазначив, що касові видатки держбюджету в січні впали до 169,3 млрд грн після рекорду грудня 548,2 млрд грн.

За загальним фондом витрати скоротилися до 149,5 млрд грн з 397,7 млрд грн у грудні.

Як зазначив Мінфін, у січні 2024 року надходження до загального фонду держбюджету зменшилися до 116 млрд грн зі 127,1 млрд грн у грудні, при цьому грантова міжнародна допомога скоротилася до 3,4 млрд грн з 20,5 млрд грн у грудні.

Раніше ми писали про те, що Україна отримала від Японії фінансову допомогу понад 4,5 млрд доларів. Японія посідає четверте місце серед партнерів країни за розміром наданої бюджетної підтримки, а за рахунок грошей японського уряду фінансуються соціальні програми в Україні під час війни, яку розпочала РФ.

А докладніше про те, які ризики систематичних проблем із надходженням в Україну міжнародної допомоги очевидні вже зараз і як ця допомога скорочуватиметься, пише у своєму матеріалі «Війна триватиме роками. На що ми сподіваємось?» редактор відділу економіки DT.UA Юлія Самаєва.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі