Ціни на нафту зростають на очікуваннях новин із США

Поділитися
Ціни на нафту зростають на очікуваннях новин із США © cznews.info
Очікуване зниження видобутку нафти в США має підтримати ринок у довгостроковій перспективі.

Світові ціни на 3демонструють позитивну динаміку в середу, збільшуючись на тлі очікувань інвесторами статистики по запасах "чорного золота" з Сполучених Штатів, свідчать дані торгів.

Вартість вересневих ф'ючерсів на північноморську суміш Brent росла на 0,72% - до 50,35 долара за барель. Ціна вересневих ф'ючерсів на WTI збільшилася на 0,61% - до 46,02 долара за барель.

Напередодні в понеділок нафта Brent впала нижче психологічної позначки в $ 50 вперше з початку січня на побоюваннях щодо надлишку сировини на ринку.

Управління енергетичної інформації міністерства енергетики США в 17.30 мск опублікує статистику по запасах нафти в країні (виключаючи стратегічний резерв) за тиждень, що завершився 31 липня. Згідно з прогнозами аналітиків, показник скоротився на 1,494 мільйона барелів, або на 0,32%, - до 458,2 мільйона барелів. Міненерго також повідомить дані за обсягом видобутку в країні.

За підсумками попереднього тижня, що завершився 24 липня, запаси нафти в США склали 459,7 мільйона барелів нафти. Показник досяг мінімального значення з березня. Видобуток нафти в країні опинилася на мінімумі за два місяці в 9,41 мільйона барелів нафти в день.

"Ми повинні побачити зниження видобутку нафти в США. Це має підтримати ринок у довгостроковій перспективі", - наводить агентство Франс Прес слова інвестиційного аналітика Phillip Futures в Сінгапурі Деніела Анга (Daniel Ang).

Скорочення запасів нафти в США, як правило, вказує на сильний попит у країні, що є найбільшим в світі споживачем нафти і другим після Китаю споживачем енергоресурсів, зазначає агентство.

Політика ОПЕК, спрямована на збереження своєї частки на ринку, призведе до найдовшого періоду надлишкової пропозиції нафти, раніше писав Bloomberg. Аналітики вважають, що ринок нафти чекає рекордний за 30 років надлишок пропозиції. Пропозиція нафти перевищує попит вже півтора року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі