Ціни на нафту впевнено зростають на даних API про запаси в США

Поділитися
Ціни на нафту впевнено зростають на даних API про запаси в США Нафта дорожчає на збільшенні запасів у США © РИА Новости
Нафта досягла максимуму з 8 березня, Brent – 54,46 долара за барель, WTI – 51,36 долара за барель.

Світові ціни на нафту у середу, 5 квітня, демонструють позитивну динаміку на даних Американського інституту нафти (API) про зниження запасів у США, свідчать дані торгів. Ціни на "чорне золото" досягли максимальних з 8 березня відміток.

Станом на 7:58 вартість травневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зросла на 0,54% - до 54,46 долара за барель. Ціна травневих ф'ючерсів на нафту марки WTI піднімалася на 0,65%, до 51,36 долара за барель.

Дані звіту API свідчать про те, що запаси нафти в США зменшилися на 1,8 млн барелів. При цьому опитані агентством "Рейтер" аналітики очікували меншого зниження показника - на 435 тисяч барелів.

Трейдери традиційно очікують статистики Міністерства енергетики США про комерційні запаси нафти в країні (виключаючи стратегічний резерв) за тиждень, що завершився 31 березня. Вони повинні бути опубліковані ввечері в середу. На думку опитаних агентством експертів, індикатор знизився на 0,53 млн барелів, або на 0,09% - до 533,47 млн барелів.

Аналітики впевнені в тому, що трейдерам слід звернути увагу на дані про запаси нафтопродуктів.

"Необхідно пильно стежити за даними статистики щодо запасів нафтопродуктів, тому що вони сильно впали за останні тижні", - цитує агентство аналітика Commerzbank Карстена Фріча (Carsten Fritsch).

Країни ОПЕК домовились про скорочення видобутку нафти після року переговорів. З 1 січня 2017 року вони скоротять видобуток нафти на 1,2 млн барелів на день - до 32,5 млн. При цьому угода передбачає і участь країн, що не входять в картель. Вона розрахована на півроку з можливістю продовження ще на шість місяців.

Тим часом країни, що не входять в ОПЕК, домовилися скоротити видобуток нафти на 600 тисяч барелів на добу. Повідомлялося, що з цієї кількості половина припадає на Росію.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі