Бундестаг прийняв закон про уникнення подвійного страхування між Німеччиною та Україною

Поділитися
Бундестаг прийняв закон про уникнення подвійного страхування між Німеччиною та Україною Німеччину і Україну пов'язують хороші бізнес-відносини © 112 Україна
В Україні працюють більше тисячі німецьких фірм - угода дуже своєчасна

У Німеччині ухвалили законопроект, який допоможе працюючим фірмам та окремим працівникам в двох країнах уникнути подвійного страхування. Це поліпшить бізнес-відносини між країнами.

Бундестаг ухвалив у середу, 13 листопада, проєкт закону Федерального уряду до "Угоди від 7 листопада 2018 року між Федеративною Республікою Німеччиною та Україною про соціальне забезпечення".

За нього, як повідомляє кореспондент Укрінформу, проголосували всі парламентські фракції окрім правопопулістської "Альтернативи для Німеччини".

Цей кроком є необхідною умовою ратифікації відповідної угоди, яка передбачає уникнення подвійного страхування пенсійного та соціального страхування від нещасних випадків працівників, розміщених в іншій країні.

"Німеччину та Україну пов'язують добрі бізнес-відносини, понад 1 тис. німецьких фірм працюють в Україні. Угода слугуватиме покращенню таких відносин та захистить працівників", - заявила у свої промові депутат від Соціал-демократичної партії Німеччини Дагмар Шмідт.

Вона зазначила, що уряд Німеччини всіляко підтримує Україну на шляху її економічної трансформації та наближення до європейських структур, а також політично - після незаконної анексії Криму Росією та з огляду на військовий конфлікт на сході, мирно завершити який намагається разом з європейськими партнерами. Також надається гуманітарна допомога постраждалим.

"Німеччина та Україна пов'язані міцним і тісним партнерством. Німеччина дуже зацікавлена у стабільній, демократичній та економічно успішній Україні", - резюмувала депутатка.

30 жовтня Данія дозволила будівництво "Північного потоку-2". Газопровід пройде на Південний Схід від острова Борнхольм. Данія була останньою європейською державою, яка блокувала будівництво газопроводу в своїх територіальних водах.

15 квітня Рада Європейського Союзу затвердила європейську газову директиву з урахуванням внесених поправок, яку в перспективі буде поширено на "Північний потік-2". Директива поширює правила газового ринку ЄС на трубопроводи, прокладені з країн, що не входять до Співдружності. Так, частини трубопроводів, що йдуть з третіх країн, прокладені по території Євросоюзу (зокрема внутрішніх водах), повинні відповідати вимогам, які застосовуються до внутрішніх трубопроводів.

Це означає, що компанія-оператор "Північного потоку-2" має бути незалежною від "Газпрому", а 50% його пропускної потужності повинні резервуватися для альтернативних постачальників. Винятки можливі, але тільки зі схвалення Єврокомісії.

Морський газопровід "Північний потік-2" потужністю 55 млрд куб. м на рік має бути прокладено від компресорної станції "Слов'янська" у Кінгісепському районі Ленінградської області до балтійського узбережжя Німеччини. Засновником і власником контрольного пакета акцій акціонерного товариства "Північний потік-2" є російський газовий монополіст "Газпром".

Про перешкоди для будівництва російського газопроводу та позицію Данії читайте в матеріалі Ігоря Маскалевича "Датський хрест для "Газпрому". На нові подробиці чекайте у новому випуску "Дзеркала тижня. Україна".

Поділитися
Підготував/ла Кругленко Александрина
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі