Бюро економічної безпеки не окупається Україні – результати року

Поділитися
Бюро економічної безпеки не окупається Україні – результати року © Бюро економічної безпеки України/facebook
Крім іншого, в БЕБ не квапляться закривати кримінальні справи.

За 2023 рік Бюро економічної безпеки (БЕБ) забезпечило відшкодування у розмірі 544, 4 млн, натомість утримання органу коштувало держбюджету 757, 9 млн грн. Про це свідчить дайджест про роботу БЕБ, на який посилається народний депутат Ярослав Железняк.

«Тільки за грудень 57 (!) закритих кримінальних справ по нелегальній ігорці. Це прям космос, бо за всі попередні 11 місяців Бюро закрило лише 6 таких порушень, і тільки два дійшли до суду. Але звичайно може там і знайшли методику реактивного підвищення ефективності. Хоча тоді дивно, що не було чергового «переможного» посту на їх каналі», - підсумував він.

Він також розповів про інші неправомірні дії, якими не гребують в БЕБ.

«В нашому черговому дайджесті по БЕБ експерти ЦЕС та AbtBritain розписали, як Бюро оформлює секретарів на посади детективів та проводить медкомісії ймовірно для пошуку підстав «загубити» частину співробітників», - написав депутат.

Як писало ZN.UA, БЕБ дали останній шанс на перезапуск органу, бо загалом ідея створення органу досудового розслідування з аналітичною функцією, який опікуватиметься економічними розслідуваннями, правильна. От тільки немає впевненості, що цей шанс буде використано як належить. Про це йдеться у статті "Перезавантажити БЕБ: mission (im)possible?"

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі