За словами Рейманда, на даний момент зібрано замало доказів, щоб можна було висувати кримінальні обвинувачення. У щорічному звіті Відділ фінансової розвідки поліції Естонії вказав, що "життєво важливо" продовжити дію плану, який дозволяє вилучати сумнівні активи, якщо не можна підтвердити законність їхнього походження.
"Наша головна пролема з такими трансакціями зі Сходу і великими міжнароднами схемами в цілому полягає в тому, що неможливо на практиці визначити, з якими попередніми злочинами вони пов'язані. Вочевидь, ці трансакції не прозорі, а тому підозрілі", - сказав виданню Рейманд.
З російськими брудними грошима мала проблему ще одна балтійська країна - Латвія. Після багатьох років роботи з рахунками нерезидентів Латвія вирішила, що більше не буде банківським мостом між Заходом і Росією. При цьому, у Ризі назвали стару концепцію економічних зв'язків з Москвою "ілюзією".
Тим часом, ЄС посилив заходи проти відмивання коштів та фінансування тероризму. Нововведення передбачає розширення доступу до інформації про бенефіціарну власність.