АМКУ посилить контроль за ринком нафтопродуктів, щоб виключити необгрунтоване зростання цін

Поділитися
АМКУ посилить контроль за ринком нафтопродуктів, щоб виключити необгрунтоване зростання цін © Андрій Товстиженко, DT.UA
Протести в Білорусі можуть негативно вплинути на поставки і вартість автопалива.

Антимонопольний комітет має намір посилити моніторинг ринку нафтопродуктів через можливе зниження поставок палива з Білорусі через протести в цій країні. Про це йдеться в повідомленні на сайті АМКУ.

При цьому Комітет застерігає від створення штучного дефіциту пального, необґрунтованого підвищення оптових і роздрібних цін, створення бар'єрів у доступі до інфраструктури морських портів з перевалки нафтопродуктів.

"У разі виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції комітет реагуватиме відповідно до чинного законодавства", - наголошується в повідомленні.

Раніше держсекретар США Майк Помпео заявив, що США може припинити постачання нафти в Білорусь або ввести інші санкції проти влади Білорусі за непрозорі вибори президента.

У 2020 році в Україну імпортовано нафтопродуктів на суму $1 млрд 610,259 млн, що на 34,4% менше, ніж в першому півріччі 2019 року ($2 млрд 454,347 млн). З РФ в першому півріччі-2020 імпортовано паливо на $626,859 млн (частка - 38,93%), Білорусі - на $498,744 млн (30,97%), Литви - на $215,93 млн (13,41%), інших країн - на $268,726 млн (16,69%).

Чи впаде режим Лукашенка в результаті вуличних протестів, читайте в статті Володимира Кравченка «Білорусь вимагає змін» для ZN.UA.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі