Алжир збільшить імпорт українського зерна - УЗА

Поділитися
Алжир збільшить імпорт українського зерна - УЗА © infoindustria.com.ua
На рішення вплинули кліматичні зміни.

Алжир має намір збільшити імпорт українського зерна через кліматичні зміни. З цією метою в країні будуть наближені існуючі тендерні вимоги до імпорту зерна до загальноприйнятих стандартів, повідомляється на сайті Української зернової асоціації (УЗА).

Відзначається, що за підтримки українського МЗС і посольства України в Алжирі УЗА провела напередодні онлайн-саміт з представниками уряду та профільних асоціацій Алжиру.

В УЗА відзначили, що в Україні недостатньо зерна, яке відповідає встановленим Алжиром обмеженням на утримання пошкоджених комахами зерен на рівні 0,5%. Збільшення цього показника до рівня 1%, як це прийнято в більшості країн-імпортерів пшениці з Північної Африки, могло б значно збільшити обсяг пропозиції для Алжиру з України. Так, наприклад, для Марокко і Єгипту цей показник лімітований в 1%, а для Тунісу він взагалі не лімітується.

Повідомлялося, УЗА минулого місяця оцінила обсяги експорту зернових (пшениці, кукурудзи і ячменю) України в 2021/2022 маркетинговому році (МР, липень-червень) в 57,5 млн тонн, що на 28,8% вище результатів 2020/2021МГ.

Повідомлялося, що "Укрзалізниця" в 2021 році провалила підготовку до зернового сезону. З 11,4 тис. вагонів-зерновозів підприємства можна експлуатувати тільки 3 тис. Ще близько 2,7 тис. перебувають в сезонному резерві, але їх на даний момент пізно "піднімати".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі