2,5 тисячі скарг: НКРЕКП позапланово перевірить 25 газорозподільних компаній

Поділитися
2,5 тисячі скарг: НКРЕКП позапланово перевірить 25 газорозподільних компаній
Значна кількість скарг споживачів на газорозподільні компанії стосується неврахування обсягів споживання газу та відсутності корегування показників.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), позапланово з виїздом на місця перевірить 25 регіональних газорозподільних компаній. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Регулятора після того, як кількість скарг від споживачів перевалила за 2,5 тисячі.

"Скарг більше 2,5 тисяч", - зазначила член НКРЕКП Ольга Бабій.

За її словами, значна кількість скарг стосувалася неврахування обсягів споживання газу, відсутності корегування показників.

Під позапланову перевірку потрапили "Вінницягаз", "Волиньгаз", "Дніпрогаз", "Дніпропетровськгаз", "Житомиргаз", "Закарпатгаз", "Запоріжгаз", "Івано-Франківськгаз", "Київоблгаз", "Кіровоградгаз", "Кременчукгаз", "Лубнигаз", "Львівгаз", "Маріупольгаз", "Миколаївгаз", "Полтавагаз", "Рівнегаз", "Сумигаз", "Харківгаз", "Харківміськгаз", "Херсонгаз", "Хмельницькгаз", "Чернівцігаз" та "Чернігівгаз".

Нагадаємо, наприкінці липня питання газорозподільних мереж стали предметом уваги Ради нацбезпеки і оборони. У РНБО заявили про втрачені майже 17 тис. км газорозподільної мережі й тотальну монополію на ринку газу однієї групи компаній, що належить Дмитру Фірташу.

Як відомо, Дмитро Фірташ контролює Групу РГК, яка володіє 70% облгазів в Україні. До складу Групи РГК входять 18 облгазів: АТ "Вінницягаз", АТ "Волиньгаз", АТ "Житомиргаз", АТ "Закарпатгаз", АТ "Запоріжгаз", АТ "Київоблгаз", АТ "Дніпрогаз", АТ "Дніпропетровськгаз", АТ "Криворіжгаз", АТ "Миколаївгаз", АТ "Рівнегаз", АТ "Сумигаз", АТ "Івано-Франківськгаз", АТ "Харківгаз", АТ "Харківміськгаз", АТ "Хмельницькгаз", АТ "Чернівцігаз" та АТ "Чернігівгаз".

У червні 2021 року Рада національної безпеки і оборони вирішила запровадити максимальний комплект санкцій проти російського бізнесмена Павла Фукса й українського олігарха Дмитра Фірташа. На брифінгу за результатами засідання Ради Олексій Данілов розповів, не називаючи прізвища, про те, що наприкінці 2018 року одна людина за короткий проміжок часу зареєструвала 19 компаній в одній квартирі панельного будинку в місті Олександрії, і через дуже короткий проміжок часу ця ж людина отримала 19 ліцензій на вуглеводні, яких їхні власники були позбавлені на попередніх засіданнях РНБО.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі