ЗМІ: Акції компаній дотичних до серіалу "Гра в кальмара" впали через розчарування в новому сезоні

Поділитися
ЗМІ: Акції компаній дотичних до серіалу © Netflix
"На продовження антиутопічної драми, який вийшов на екрани 26 грудня, покладалися великі сподівання".

Не зовсім вдалий дебют нового сезону серіалу-блокбастера "Гра в кальмара" від Netflix призвів до різкого падіння акцій пов'язаних з ним південнокорейських компаній. Про це повідомляє Bloomberg.

"Акції Artist United Inc., кінодистриб'юторської та маркетингової компанії, найбільшим акціонером якої є головний актор "Гри в кальмара" Лі Чжон Чже, впали на 30% від денного ліміту. Wysiwyg Studios Co., ще один інвестор Artist United, впав на цілих 25%, а Dexter Studios Co., корейський партнер Netflix, просів на 24%", – йдеться у дописі.

У статті нагадали, що прем'єра корейського трилера про виживання мала величезний світовий успіх у 2021 році, спричинивши зростання місцевих акцій індустрії розваг на тлі очікувань вигоди від полювання Netflix за новими хітами. Перший сезон очолив рейтинг найпопулярніших серіалів американського стрімінгового гіганта на всіх континентах і став першою іншомовною програмою, номінованою на премію "Еммі" за найкращу драму.

"На другий сезон антиутопічної драми, який вийшов на екрани 26 грудня, покладалися великі сподівання. Хоча деякі рецензії були не надто схвальними, він отримав схвалення 85% критиків і 65% глядачів на сайті Rotten Tomatoes", – зазначили у Bloomberg.

"Цей сезон "Гри в кальмара" натякає на більш масштабні амбіції, але мало що робить для їх реалізації", – кажуть у рецензії New York Times, додаючи, що історія "пробуксовує".

Третій і останній сезон "Гри в кальмари" вийде на екрани у 2025 році.

Нагадаємо, перший сезон серіалу "Гра в кальмара" вийшов 17 вересня 2021 року і лише за кілька тижнів встиг стати номером один на Netflix. Він зачіпає хвору тему економічної нестабільності в Південній Кореї, яка не менш близька до багатьох інших країн світу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі