Так, урочисте відкриття та прес-конференція за участю самих митців відбудеться у четвер, 2 лютого. А вже з суботи, 4 лютого, всі бажаючі у PinchukArtCentre зможуть відвідати наступні виставки:
- першу у Східній Європі персональну виставку канадського художника Джеффа Волла «Фотографія: у світлі, чорна, кольорова, біла і темна» (4 лютого 2012 - 1 квітня 2012);
- першу у Східній Європі персональну виставку британського художника Гарі Х’юма «Краса» (4 лютого 2012 - 1 квітня 2012);
- спеціальний проект українського художника Миколи Маценко «Неофольк» в рамках простору РАС-UA (4 лютого 2012 - триватиме до березень 2012).
Також PinchukArtCentre представляє проект «Колекційна платформа 2: Циркуляція» - повністю оновлену експозицію вибраних робіт українських та міжнародних художників з колекції арт-центру. Виставка, розташована на 5-му поверсі, і триватиме з 29 жовтня 2011 по травень 2012 року.
Проект представить твори таких авторів, як: Бенксі, Андреас Гурскі, Олафур Еліассон, Мауріціо Каттелан, Марк Квінн, Чак Клоуз, Олег Кулік, Джефф Кунс, Ліза Лу, Борис Михайлов, Такаші Муракамі, Томас Руфф, Сем Тейлор-Вуд, Олег Тістол, Фред Томазеллі, Річард Філліпс, Деміен Хьорст, Василь Цаголов.
Такі твори, як «Ленін на роликах» Бенксі, «Автопортрет» Чака Клоуза, «Ефект Доппельгангера» Фреда Томазеллі, «Автопортрет» Лізи Лу, «Копальня Хамм» Андреаса Гурскі та інші демонструватимуться в Україні вперше.
Колекційна платформа буде оновлюватись двічі на рік та висвітлюватиме творчість провідних митців нашого часу. Поряд з роботами українських митців, представленими в рамках художнього простору РАС-UA, колекційна платформа дозволить подивитись на сучасне мистецтво, а особливо на роботи з колекції, під новим кутом. Цей проект представляє собою динамічну модель взаємодії між творами з колекції та новими роботами експозиції РАС-UA, фокусуючись саме на мистецькій цінності творів.
Нові простори для огляду експозиції, що безпосередньо пов’язані з вибраними роботами, дозволять відвідувачам глибше зрозуміти митців та їх роботи. Ідея полягає в тому, аби сповільнити швидкість оглядання виставки та, запропонувавши більший обсяг інформації, дати відвідувачам глибші знання та досвід. Такий підхід являється невід’ємною складовою нової освітньої програми арт-центру. !zn
Читайте також:
У Києві відкривається виставка ранніх картин Івана Марчука
Christie's у лютому запропонує "Вид на притулок і каплицю у Сен-Ремі" Ван Гога
Читайте також:
У Києві відкривається виставка ранніх картин Івана Марчука
Christie's у лютому запропонує "Вид на притулок і каплицю у Сен-Ремі" Ван Гога