«Я не можу поїхати, у мене кіт»: як війна змінила життя домашніх тварин та їхніх господарів

Відео
Поділитися
«Я не можу поїхати, у мене кіт»: як війна змінила життя домашніх тварин та їхніх господарів Жителі України евакуюються разом зі своїми тваринами © ДСНС України
Проєкт «Український свідок» показує, як змінилося звичне для нас життя від початку бойових дій.

Проєкт «Український свідок» опублікував на своєму каналі на YouTube відео із засновником Віталієм Дейнегою, який розповів про людей, які вирішили не виїжджати з Києва, щоб зберегти життя собакам, котам та білці. З початку війни люди змушені були евакуюватися з багатьох гарячих точок. Але торкнулися бойові дії не лише людей, а й їхніх улюбленців.

Були випадки коли люди несли величезну вівчарку на руках кілька кілометрів. Але буває і що люди змушені залишати тварин у гарячих точках через обставини.

«Найпопулярнішою ветеринарною послугою перших двох днів війни була евтаназія. Це був якийсь жах…», – розповів ветеринар Павло Люлько. Він також розповів, що зараз найбільшою проблемою ветеринарних клінік та притулків є зменшення кількості працівників. Багато людей виїхали, залишивши не лише свої будинки, а й роботу.

Сьогодні у ветеринарів та працівників притулків додалося роботи. Вони щодня доглядають покинутих тварин, піклуються про їхнє здоров'я та безпеку, а також рятують улюбленців, які знаходяться під замком. Тварин, яких забирають з порожніх квартир і будинків, розміщують у притулку, поки не настане спокійніший час.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі