Google Arts & Culture матиме окремий розділ про культурну спадщину України

Поділитися
Google Arts & Culture матиме окремий розділ про культурну спадщину України У Google Arts & Culture з’явиться окремий розділ про культурну спадщину України © Google Arts & Culture
Відвідувачі будь-якого віртуального музею Google Arts & Culture можуть здійснити віртуальну прогулянку та роздивитися твори улюблених художників навіть більше детально, аніж вживу. 

У Google Arts & Culture з’явиться окремий розділ про культурну спадщину України. Унікальність цієї платформи в тому, що поціновувач візуальної культури може влаштувати собі онлайн-екскурсію культовими галереями світу та переглянути колекції творів, які залишили свій відбиток в історії, йдеться на сайті українського відомства. 

 «Співпраця МКІП та Google у питаннях цифровізації та збереження культурної спадщини гарний — приклад формату бізнесово-державного партнерства», — прокоментувала Анастасія Бондар, яка й провела присвячену цьому питанню зустріч із очыльником згаданого проєкту Лореном Гаво.

Відвідувачі віртуального музею можуть ‘здійснити прогулянку’ закладом за допомогою Google Street View. Натрапивши на твір, який зацікавив, вже можна скористатись технологією Picasa, яка дозволяє роздивитися деталі картини, скульптури тощо у більшому наближенні, ніж видно неозброєним оком. Фактично кожен з представлених елементів містить довідковий блок про історію створення, авторство та інші цікавинки про твір.

У повідомленні не уточнюють, яких саме закладів стосуватиметься новина, ала зауважимо, деякі з українських музеїв і раніше відкрили можливості оглянути свої експонати за допомогою 3D-туру. Йдеться, зокрема, про Музей Ханенків у Києві, колекція якого включає оригінали таких майстрів, як Пітер Пауль Рубенс,  Франсіско Гоя, Альбрехт Дюрер, Жак-Луї Давід, Франсуа Буше, Лукас Кранах старший.

Нагадаємо, нещодавно створили цифрову бібліотеку перекладів сучасної драми. Це дозволить режисерам знайти українські п'єси для постановок у різних куточках світу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі