Фонд Пінчука орендував у Давосі «Російський дім» і перетворив його на «Дім військових злочинів Росії»

Поділитися
Фонд Пінчука орендував у Давосі «Російський дім» і перетворив його на «Дім військових злочинів Росії» У колишньому "російському домі" в Давосі розкажуть про військові злочини Росії © Фонд Віктора Пинчука
Проєкт представить виставку військових злочинів Росії в Україні.

Фонд Віктора Пінчука орендував у Давосі, в якому пройде Всесвітній економічний форум, приміщення, яке кілька років було «Російським домом» (russian house), перейменувавши його на «Дім воєнних злочинів Росії» (Russia War Crimes House). Як повідомила пресслужба Фонду, у цьому домі проходитиме виставка, присвячена воєнним злочинам Росії в Україні.

Виставку організовано Фондом Віктора Пінчука та PinchukArtCentre у партнерстві з офісом президента України, Міністерством закордонних справ, інтернет-виданням «Українська правда» та Українською асоціацією професійних фотографів. Організатори хочуть ініціювати обговорення та привернути увагу осіб, які приймають рішення та формують громадську думку, підштовхуючи їх до реальних дій.

Виставка працюватиме з 22 до 29 травня, а її офіційне відкриття заплановане на 23 травня.

У Фонді також зазначили, що на тлі повномасштабного вторгнення Росії в Україну, яке триває вже третій місяць, особливо важливо висвітлювати те, як українці захищають свободу та демократію не лише у фізичній війні, а й на соціальному та політичному фронтах. Тому буде організовано традиційний «Український сніданок» у Давосі та виставку «Дім воєнних злочинів Росії».

Нагадаємо, 21 квітня відбулося відкриття виставки "Це Україна: Захищаючи свободу" на Венеціанській бієнале. Експозицію створено PinchukArtCentre спільно з офісом президента України та Міністерством культури та інформаційної політики.

Частиною експозиції є проєкт ZN.UA «Мами» – це 321 портрет матерів воїнів, які загинули у Луганській та Донецькій області у 2014-2015 роках, створений українськими фотографами. Проєкт нагадує про те, коли Росія справді почала війну в Україні, а також є пошаною тим, хто віддав найдорожче. Докладніше про виставку та проєкт читайте у нашому матеріалі.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі