Телекомпанія «1+1», як звично, у святковому телеефірі робить ставку на власні програми. 1 січня ми побачимо черговий, однак дуже незвичний, як і годиться для випадку, випуск найпопулярнішої на сьогодні гри «Перший мільйон». До речі, «мільйонники» Новий рік уже зустріли, оскільки в ТБ, як відомо, свої закони. Цього разу в студії в гостях у Данила Яневського, котрий постане перед публікою неймовірно елегантним, одягненим у бездоганний чорний смокінг, збереться дуже екстравагантна публіка. Навіть стриманому ведучому не завжди вдавалося утримати гравців у рамках пристойності. Річ у тім, що цього разу на полювання за «грошовою валізкою» вийшли люди вкрай несерйозні — кращі люди найзнаменитішого клубу СНД — КВК. Двоє з них — найяскравіші персонажі білоруської команди «ЧП» — навіть перетворили знімальний майданчик програми на такий собі ринг, бо постійно мутузили один одного. Коли ще врахувати, що вони відмовлялися грати по одному, бо завжди працюють у дуеті, то такий «обмін думками» відбувався безперервно. Досить вагомим каменем спотикання для білорусів стала й українська мова, якою ставилися запитання. Спроби докопатися до істинного значення слів призводили до того, що зміст запитання втрачався майже повністю. Та й значимість грошей і виграшу — також.
У лідера команди-фаворита «95-й квартал» подібних проблем із мовою не виникало, так само, як і в людини з «прихованою» камерою в неосяжних кишенях своїх костюмів — Сергія Сивохо. Компанію гравцям «легковажної поведінки» підтримали і капітан знаменитого ХАІ Андрій Чивурін, і людина з кухні «1+1» — «веселий кухар» Лаврик, і навіть єдина Снігуронька програми — «дівчисько з Житомира» Марина. А ось невід’ємний атрибут кожного КВК — Михайло Марфін — підійшов до гри революційно: перемінив владу, тобто видворив незмінного ведучого «Першого мільйона» із його законного місця. Довелося Данилу Яневському зайняти місце гравця і спостерігати за подальшими подіями з іншого, дуже незвичного йому ракурсу.
У «Медового місяця» новорічні урочистості відбувалися ще раніше, ніж у «Першого мільйона». Тут сам характер телешоу, настрій його ведучих Сніжани Єгорової та Дмитра Шевченка і, звісно, веселі конкурси припускають максимально карнавальний настрій. Глядачі самозабутньо підривали хлопавки, розкидали конфеті, кидали серпантин, бурхливо аплодували і всіляко підтримували граючі «зоряні» пари: Ольгу Сумську з чоловіком, Віктора Павліка та Сергія Лаврика зі своїми прекрасними половинами. Хоча сімейний стаж гравців — далеко не два роки спільного життя, але навіть із таким досвідом за плечими учасники «Медового місяця» примудрялися не вгадати відповіді своїх благовірних. Більше того, Віктор Павлік навіть не впізнав свою дружину! І костюм Діда Мороза, у який вона була одягнена, не виправдання. Втім, переможених у таких веселих програмах не буває, і засмучених теж.
Глава «Клубу веселих і кмітливих» Олександр Масляков підійшов до гри 2002 без вибриків: тема КВК, яка незабаром стане надбанням усіх глядачів «1+1», проста — «Новий рік». КВК увесь цей рік нового століття і нового тисячоліття йшов із якимось відчуттям і присутністю новизни. Навіть теми командних зустрічей називалися «Нове село», «Нові ворота», «Нова сім’я»... Тому, особливо не розумуючи і не викручуючись у варіантах, новорічна гра отримала новорічну назву. Коли додати, що святкове шоу є фіналом КВК Відкритої української ліги, то можна уявити розміри того іскрометного феєрверка, що вибухнув 5-го і 7-го грудня в залі Міжнародного центру культури та мистецтв. Генеральний продюсер «1+1» Олександр Роднянський, «медовий» ведучий Дмитро Шевченко, колоритний, але підступний Сергій Сивохо, творець сценічного простору Борис Краснов і людина-запитання Данило Яневський (інакше кажучи — журі) реготали ледь не голосніше від залу. Від гострих на язик фіналістів — команд «95-й квартал» (Кривий Ріг), «Вірменський проект» (Єреван) і «ВАБанк» (Луганськ) дісталося всім. Навіть «Останньому герою», хоча сам цей герой ще нікому не відомий.