В Туреччині прем'єра Нідерландів зробили сирійцем за 750 євро – Die Welt

Поделиться
В Туреччині прем'єра Нідерландів зробили сирійцем за 750 євро – Die Welt В Турции без проблем сделали паспорт Сирии с фотографией премьера Нидерландов Марка Рютте © Twitter/haralddoornbos
Німецькі прикордонники вилучили цілу коробку з фальшивими паспортами Сирії і стали звертати увагу на мову біженців.

Стати сирійцем виявилося легко. Журналіст Гарольд Доорнбос зміг купити фальшивий паспорт громадянина Сирії з фотографією прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте, змінивши йому ім'я на "Малек Рамадан".

Про такий експеримент сьогодні пише німецьке видання Die Welt. Журналіст розповів, що замовив фальшивий паспорт в Туреччині. На все про все знадобилося 750 євро і 40 годин.

"Посилаєте через WhatsApp паспортну фотографію, і вони готують фальшивий паспорт, щоб ви могли все ще раз перевірити", - сказав Доорнбос.

Він також додав, що "сирійське ім'я" можна собі вигадати самостійно. Видання пише, що ринок підроблених документів розвивається через наплив біженців у Європу.

"Багато людей замовляють фальшиві паспорти в Туреччині, тому що знають, що з паспортом Сирії легше отримати притулок в ЄС", - пояснив голова європейської прикордонної служби Frontex Фабріс Леггері.

Він додав, що нещодавно прикордонники в Німеччині виявили цілий пакунок з фальшивими паспортами Сирії. Тому тепер вони прислухаються до того, як говорять іммігранти. Наприклад, багатьом африканцям тяжко вдавати сирійців, оскільки вони не говорять арабською мовою. А ті, хто володіють нею, не можуть відтворити сирійський діалект.

Тимчасом наявність сирійського паспорта не гарантує статус біженця в Євросоюзі. Країни-члени ЄС у Східній Європі відмовляються пропускати людей через свій кордон. Люди намагаються прорватися в Німеччину через Хорватію у зв'язку з установкою на угорсько-сербському кордоні бар'єрів з колючим дротом.

Напередодні в уряді Угорщини анонсували будівництво стіни на кордоні з Румунією для обмеження потоку біженців. Це, в свою чергу, нажахало прем'єра Румунії. На думку Віктора Понта, "колючий дріт, агресивні закони, в'язниця і жорстокість не вирішать проблеми". У той же час, раніше влада Румунії, як і інших східноєвропейських країн, виступала проти розподілу біженців по усім державам Євросоюзу.

Раніше Угорщина побудувала стіну з колючим дротом на кордоні з Сербією. До цього тисячі біженців щодня потрапляли в Угорщину, звідки пересувалися далі в Західну Європу. Напередодні Угорщина ввела НС у сусідніх до Сербії територіях, стягнула військових для стримування біженців, а також посилила закони, за якими силовики отримали більше повноважень затримувати біженців та їх депортувати. Так, в перший день в Угорщині за новими законами були затримані понад 9 тисяч осіб, десятки арештовані.

Поделиться
Подготовил/ла Лесь Димань
Заметили ошибку?

Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку

Добавить комментарий
Всего комментариев: 0
Текст содержит недопустимые символы
Осталось символов: 2000
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот комментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурная лексика, ругань Флуд Нарушение действующего законодательства Украины Оскорбление участников дискуссии Реклама Разжигание розни Признаки троллинга и провокации Другая причина Отмена Отправить жалобу ОК
Оставайтесь в курсе последних событий!
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Следить в Телеграмме