Зміна тактики Москви на користь невеликих штурмових загонів: в ISW оцінили наскільки ефективний такий крок

Поділитися
Зміна тактики Москви на користь невеликих штурмових загонів: в ISW оцінили наскільки ефективний такий крок Бахмут вважаться однією з найбільш запеклих ділянок фронту © The New York Times
Окупантам, ймовірно, не вистачає механізованих сил, необхідних для просування за межі Бахмута.

Триваюча децентралізація структури російських військ у бік невеликих штурмових загонів із використанням спрощеної тактики, у поєднанні зі зростанням втрат серед найбільш ефективних військ, ймовірно, значно обмежить здатність Москви належним чином використовувати будь-які шляхи просування, відкриті після захоплення Бахмуту. Росія навряд чи здобуде більше, ніж тактичну перемогу після 10 місяців боїв, вважають експерти Інститут дослідження війни. 

Російським військам, ймовірно, не вистачає механізованих сил, необхідних для просування за межі Бахмута, а тактичні «штурмові загони», які використовуються для штурму Бахмута, ймовірно, не здатні вести маневрову війну. Недавнє просування росіян у районах Бахмута демонструє, що сили Кремля можуть забезпечити обмежені тактичні переваги фронтальними штурмами під проводом піхоти.

ISW
ISW

Російським військам, ймовірно, не вистачає механізованих сил, необхідних для експлуатації доріг (які, ймовірно, дуже укріплені) на захід від Бахмута. Як нещодавно повідомляв ISW, російські війська все більше покладаються на «штурмові загони», елементи розміром у батальйон, оптимізовані для фронтальних атак на укріплені райони, а не для маневрової війни.

Ці Загони мають важку артилерію, використовують спрощену тактику, відводять танкам роль вогневої підтримки в тилових районах і майже напевно будуть мати проблеми з ефективним проведенням операцій за межами міських районів. Відомий російський військовий оглядач повторив це спостереження 7 березня, зазначивши, що штурмові загони просто надто малі, щоб «пробити широку та глибоку прогалину» в українських оборонних формуваннях і слідувати танковими та механізованими батальйонами, і закликав до формування «бригад прориву, ” зміна, ймовірно, далеко за межі поточних можливостей російських сил у цьому районі.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі