Загальна мобілізація: які наслідки відмови від повістки

Поділитися
Загальна мобілізація: які наслідки відмови від повістки © Віктор Назаров/Telegram
Пояснення дали у ТЦК.

В Україні триває загальна мобілізація та оголошено воєнний стан. В цей час чоловіки призовного віку отримують повістки та можуть вступити до лав ЗСУ.

В Чернігівському обласному ТЦК та СП розповіли, що чекає військовозобов’язаного, який відмовився від повістки.

Там нагадали, що у разі відмови резервіста або військовозобов’язаного від отримання повістки під час здійснення уповноваженими представниками ТЦК та СП заходів оповіщення складається акт відмови від отримання повістки, який підписується не менш як двома членами групи оповіщення та оголошується громадянину.

Далі акт відмови від отримання повістки подається керівнику районного (міського) ТЦК та СП для вжиття заходів до притягнення правопорушника до адміністративної відповідальності.

У разі відмови прослідувати до районного (міського) ТЦК та СП поліцейський, який входить до складу групи оповіщення, проводить адміністративне затримання та доставлення громадянина до такого центру на підставі статей 261 і 262 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З 5 жовтня 2024 року почали діяти нові правила добровільного призову на військову службу. Нагадаємо, як тепер відбувається призов добровольців.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі