Військовий ЗСУ пояснив, чим важливий терикон у межах Горлівки

Поділитися
Зокрема, на териконі українські військові зможуть вести розвідку.

Українські військові 12 грудня взяли під контроль один із териконів у тимчасово окупованій Горлівці Донецької області. Військовослужбовець ЗСУ Євген Ієвлєв розповів, чим важливий контроль над цим териконом, інформує 24 Канал.

Ієвлєв зазначив, що  будь-яка висота є важливими для ЗСУ, оскільки російські війська стягують туди протитанкові ракетні комплекси та намагається відрізати й нашкодити логістиці українських військових. Висота терикона, який відбили ЗСУ, близько 200 метрів. Така височина дає змогу бачити й контролювати об'їзні шляхи.

"Будь-яка висота переважає з огляду на контроль логістики. Тому сказати, що вони стали менш важливими, бо літають дрони, то ні... Як ворог намагається на них залізти, так і для нас дуже важливо виводити деяку техніку на висоти", - наголосив військовий.

На цьому териконі розмістити значні сили і техніку не вдасться, однак там може перебувати невелика розвідувальна група, яка буде відстежувати переміщення російських військ. Взяття під контроль терикона важливе у випадку подальшого руху в глибину оборони військ РФ або, щоб завадити ворогу  вести розвідку з цієї висоти.

Як нам сконцентруватися, аби вистояти, а також які є можливі сценарії розвитку подій? Про це — у статті Євгена Шибалова "Епоха нормальних пацанів".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі