Малі групи російської піхоти здійснюють штурми кордону Сумської області в районах сіл Журавка та Новеньке. Окупанти намагаються переходити на територію України, щоб накопичуватися тут і розширити зону активних боїв, зазначив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі "Суспільного".
За його словами, українські захисники знищують штурмові групи РФ на підступах до кордону, або після переходу на українську територію.
На цьому напрямку загарбники збільшили застосування авіації, а також активно використовують артилерію та безпілотники.
Демченко також наголосив, що РФ зосередила велику кількість особового складу та військової техніки поблизу кордону із Сумською областю.
"Зокрема в межах Курської області, де ЗСУ ведуть операцію", - додав він.
Керівник Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України Андрій Коваленко раніше повідомляв, що Росія готується до активних дій на прикордонні Сумської області. У DeepState наголосили, що окупанти продовжують свої спроби пробиратися в Басівку між Журавкою і Новеньким.