В Politico назвали умови, які допоможуть досягти справжнього миру в Україні

Поділитися
В Politico назвали умови, які допоможуть досягти справжнього миру в Україні © 21 окрема механізована бригада / Facebook
Необхідно так зміцнити Україну, щоб ворог просто не наважився напасти знову.

Сьогодні всі розглядають можливість завершення війни в Україні не як військовий, а як політичний процес — особливо з обранням Дональда Трампа на посаду президента США. З огляду на його передвиборчі заяви, очевидно, що нова адміністрація Білого дому зробить припинення бойових дій одним зі своїх пріоритетів.

Безумовно, бізнесмену Трампу не було б вигідно починати своє президентство з поразки в Україні, особливо після того, як Вашингтон вклав десятки мільярдів доларів в оборону України, вважає Єгор Фірсов, бойовий парамедик в Авдіївці й колишній депутат українського парламенту. 

Фірсов зазначає, що навіть якщо дипломатичний процес розпочнеться, його учасники відстоюватимуть позиції, що ґрунтуються на ситуації на фронті. Тобто, саме військова реальність визначатиме поступливість і готовність Росії до компромісів.

"Таким чином, якими б не були очікування від адміністрації Трампа, і США, і особливо Європа мають бути зацікавлені в посиленні ресурсів Збройних сил України. Інакше переговори з конструктивної розмови перетворяться на майданчик для висування ультиматумів Владіміром Путіним", — пише Фірсов.

Він додає, що саме західна зброя та фінансування є основою подальшої оборони України. Адже Путін розраховує на те, що підтримка України з боку Заходу похитнеться і фронт розвалиться, залишивши нашу країну без захисту.

"Ми повинні створити такі умови, щоб ворог просто не міг досягти успіху, щоб він фізично не міг просунутися на українську землю", — вважає колишній депутат українського парламенту. 

Фірсов також переконаний, що сьогодні головною проблемою на полі бою для України є піхота противника, а також нестача безпілотників. 

Раніше газета Financial Times зробила прогноз, чи вдасться укласти мирну угоду між Україною та Росією у 2025 році. Президент України Володимир Зеленський погодиться на фактичний, але не юридичний контроль Росії над територією, яку вона зараз займає, в обмін на європейські гарантії безпеки за підтримки США, в той час, як вступ України до НАТО буде остаточно заморожений, повідомляє репортер Financial Times Бен Холл.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі