У межах заходів зі зниження наступального потенціалу противника Сили оборони України уразили російський нафтопереробний завод, склад боєприпасів та місця зосередження окупантів. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
Зокрема, українські військові уразили нафтопереробний завод «Славнефть-ЯНОС» у Ярославській області РФ. Підприємство є одним із найбільших НПЗ Росії та здатне переробляти від 15 мільйонів тонн нафти й нафтового конденсату на рік. Завод залучений до забезпечення потреб російських збройних сил.
На території об’єкта зафіксовано вибухи та сильну пожежу. Масштаби пошкоджень уточнюються.
Крім того, повідомляється, що на Донеччині було уражено склад боєприпасів у районі села Авдіївське, а також місця зосередження живої сили противника в районах Мирнограда та Родинського. Втрати ворога уточнюються.
«Сили оборони й надалі вживатимуть заходів для зниження наступального потенціалу російських загарбників і примушення Російської Федерації припинити збройну агресію проти України», — йдеться в повідомленні Генштабу.
Раніше у Генштабі повідомили, що українські захисники завдали удару по одному з найбільших нафтопереробних заводів РФ — Рязанському НПЗ, який здатний щороку переробляти 17,1 мільйона тонн нафти та виготовляє дизельне пальне, бензини й реактивне паливо.
