Українські військові уразили кілька російських літаків, розташованих за 1700 км від кордону — Генштаб

Поділитися
Українські військові уразили кілька російських літаків, розташованих за 1700 км від кордону — Генштаб Російські Су-34, фото ілюстративне © EPA-EFE/MAXIM SHIPENKOV
Це сталося наприкінці квітня.

Під час атаки на російський Урал українські військові уразили літаки Су-57 та Су-34, повідомили у Генеральному штабі Збройних Сил України. Ступінь пошкодження літаків зараз уточнюється.

«Підтверджено результати заходів зі зниження можливостей противника завдавати ударів по цивільних об'єктах на території України. Так, 25.04.2026 на аеродромі Шагол у Челябінській області РФ воїнами Сил безпілотних систем ЗСУ було уражено декілька винищувачів Су-57 та винищувач-бомбардувальник Су-34», — повідомили в Генштабі.

Вказано, що ці літаки знаходились приблизно за 1700 кілометрів від державного кордону України.

25 квітня повідомлялося, що українські дрони вперше атакували російський Урал. Тоді під удар потрапили міста Челябінськ та Єкатеринбург. Місцеві Telegram-канали тоді повідомляли, що безпілотники летіли в напрямку Челябінського вищого військового авіаційного училища штурманів. Також писали, що вибухи того дня лунали на території Челябінського металургійного комбінату.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі