У Куп'янську Харківської області нині перебуває до 50 російських солдатів. Цей населений пункт став логістично ізольованим для загарбників, зазначив начальник управління комунікації угруповання Об'єднаних сил Віктор Трегубов в ефірі Київ24.
Водночас він наголосив, що українська логістика також зазнає ударів з боку росіян.
"Ті групи окупантів, які зайшли в Куп'янськ, можуть отримувати постачання (воду, їжу, боєприпаси) за допомогою скидів із дрона. Окупанти намагаються захопити з північного боку, але це вкрай неефективно", — наголосив Трегубов.
За його словами, загарбники в Куп'янську перебувають у гіршому положенні, ніж українські військові.
"Війська РФ опинилися в місті, з якого вони не можуть вийти і де їм важко отримувати якесь постачання", — додав він.
Трегубов також вказав, що загарбники не використовують броньовану техніку на цьому напрямку. Водночас він додав, що як російська, так і українська сторони активно використовують розвідувальні та ударні безпілотники.
Для окупантів Куп’янськ має особливе значення, оскільки через цей населений пункт відкривається дорога на інші міста та села області. Раніше аналітики DeepState повідомляли, що найближчі тижні стануть вирішальними для долі Куп'янська.

