У Росії горить нафтобаза Росрезерву в Ярославській області

Поділитися
Комбінат використовують для зберігання стратегічних запасів пального Росії. 

У Ярославській області Росії після ночі горить нафтобаза у місті Рибінськ. Саме там розташований «Комбінат «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ (Росрезерв), на якому традиційно зберігають російські  державні запаси пального.

Тривога була оголошена в регіоні близько 4 ранку за місцевим часом. Губернатор області Міхаіл Євраєв заявив, що «підрозділи ведуть роботу з відбиття атаки». Водночас уже вранці він непрямо підтвердив факт пожежі на комбінаті. За його словами «більшість безпілотників збиті, але сталося влучання у промислові об'єкти зберігання палива».

Натомість Telegram-канал Exilenova+ опублікував відео масштабної пожежі з Рибінська.  

Ураження комбінату «Темп» у Рибінську підтверджують і OSINT-аналітики Astra. На об’єкті зберігають великі обсяги пального і він стратегічно важливий для розподілу нафтопродуктів у північно-східному регіоні РФ. Ці стратегічні запаси Росія використовує, зокрема, для забезпечення військових потреб.

Раніше комбінат уже був під атакою — 31 грудня 2025 року по ньому також вдарили дрони. Об’єкт працює як нафтобаза другого класу небезпеки. На його території розташовано понад 60 ємностей для зберігання нафтопродуктів об’ємом від 2000 до 5000 метрів кубічних.

Саме місто Рибінськ розташоване на Волзі і є великим транзитним і логістичним вузлом російської залізниці.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі