У Києві загинули люди, спалахнули пожежі, пошкоджено будівлі: у ДСНС розповіли про наслідки ракетного удару по центру столиці

Фото
Поділитися
Кількість жертв зросла до чотирьох.

Внаслідок масованого повітряного удару по Києву у Шевченківському районі столиці зафіксоване часткове руйнування адміністративної будівлі, будівлі бізнес центру, та магазину. Про це Державна служба з надзвичайних ситуацій України о 7.09 повідомила у Telegram.

Тут також кажуть, що пошкоджено було магістральний водопровід. В одній із будівель виявлено пожежу, яку вже локалізовано. Поза тим було ліквідовано загоряння трьох автомобілів. Десять автівок зазнали ушкоджень.

За попередньою інформацією, внаслідок удару загинуло три людини, ще троє осіб отримали поранення.

"На жаль, маємо вже четверо загиблих у Шевченківському районі, троє постраждалих" - кількома хвилинами раніше повідомив у Telegram начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко. Він також поінформував, що у Голосіївському районі столиці зафіксовано падіння уламку, попередньо без займання.

У ДСНС кажуть, що зараз на місці зараз працює 84 рятувальників та 22 одиниці основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки.

Раніше повідомлялося, що після удару балістикою по Києву станцію метро «Лукʼянівська» закривають на вхід і вихід.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі