Сьогодні, 17 березня, у 0.29 у столиці пролунала тривожна сирена.
"У Києві оголошена повітряна тривога через загрозу ворожих БпЛА", - повідомила у Telegram Київська міська військова адміністрація. - "Просимо киян прямувати до укриттів та перебувати там до завершення повітряної тривоги".
Перед тим, у 0.28 Повітряні Сили ЗСУ попередили про БпЛА на сході Київщини, курс - західний та загрозу застосування ударних дронів у Києві.
Ще раніше, в останні хвилини минулої доби, Київська обласна військова адміністрація поінформувала, що у повітряному просторі столичного регіону зафіксовано БпЛА: "Сили ППО працюють по цілях. Перебувайте в укриттях до кінця повітряної тривоги. Подбайте про власну безпеку. Дотримуйтеся інформаційної тиші – не фіксуйте та не викладайте в мережу роботу наших захисників".
Близько 0.40 пабліки повідомили про вибухи у Києві.
"У столиці працюють сили ППО по ворожих БпЛА. Перебувайте в укриттях!", - закликав киян Київський міський голова Віталій Кличко.
Близько 1.10 пабліки повідомили про вибухи в районі Білої Церкви, а о 1.34 - про нові вибухи у столиці.
О 2.58 повітряну тривогу у Києві скасували. Вона тут тривала майже дві з половиною години. О 3.04 відбій пролунав і для столичного регіону загалом.
Раніше повідомлялося, що вчора, 16 березня, росіяни влучили безпілотниками в автомобілі у двох громадах регіону, дві людини отримали поранення.