У Києві можуть запровадити графіки аварійних відключень світла через російську ракетну атаку: у місті вже прогриміли вибухи

Поділитися
Це робиться для того, щоб уберегти обладнання.

У звʼязку із загрозою ракетного удару уранці 13 листопада у Києві можуть запровадити графіки аварійних відключень електроенергії.

У Київській міській військовій адміністрації зазначили, що це превентивний захід.

Напередодні Повітряні сили ЗСУ повідомили про зліт до шести бортів Ту-95МС із аеродрому в російському місті Оленєгорськ Мурманської області.

Ту-95 – це стратегічний бомбардувальник-ракетоносець, розроблений та прийнятий на озброєння в СРСР ще у 1950-х роках. Станом на сьогодні його модифікація Ту-95МС є основою стратегічної авіації РФ.  Актуальна версія ракетоносця може нести на борту до шести стратегічних крилатих  ракет Х-55 та Х-555, що мають дальність польоту до 2,5 тисяч кілометрів.

Наразі у столиці прогриміли декілька вибухів. За інформацією КМВА, у місті працює протиповітряна оборона. Моніторингові пабліки повідомляють про пуски балістичних ракет.

Доповнюється...

Нагадаємо, гендиректор компанії Yasno Сергій Коваленко пояснив, що світло можуть вимикати превентивно, оскільки система електромереж працює як послідовний ланцюг, і якщо одна з ланок виходить з ладу, це може призвести до перевантаження та пошкодження обладнання на підстанціях або електростанціях.

Як захистити себе під час ракетного і дронового удару

Під час загрози ракетного обстрілу чи дронової атаки необхідно піти до укриття. Зокрема найкраще ховатися у:

  • бомбосховищах;
  • метро;
  • під'їздах без вікон.

Якщо поруч немає укриття, то можна сховатися вдома. Для цього слід дотримуватися правила двох стін – між вами та вулицею з усіх боків має бути щонайменше дві стіни. Можна сісти в кутку кімнати нижче рівня вікна. Навпроти вас має бути стіна.

На кухні та у ванній кімнаті ховатися небезпечно – там є багато крихких та гострих предметів.

У під'їзді будинку можна сховатися, якщо сісти на сходах між поверхами. Якщо ви в багатоповерхівці, то важливо спуститися щонайменше на два поверхи нижче даху. У триповерховому будинку найбільш безпечним вважається другий поверх.

Раніше ми писали, що необхідно робити при сигналі повітряної тривоги.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі