У Хмельницькому сталися "прильоти" після атак РФ

Поділитися
У Хмельницькому сталися Ілюстрація © ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
На місцях влучань працюють екстрені служби.

Уночі 3 вересня російська атака дронами спричинила руйнування та пожежі у Хмельницькому.

Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, у місті чули вибухи, працювали бійці протиповітряної оборони.

"На жаль, в результаті терористичної атаки є пошкодження і загоряння. Рятувальники вже усувають наслідки. Також є пошкоджені вікна у будинках", — зазначив Симчишин.

Наразі інформації про постраждалих чи загиблих немає. Міський голова додав, що деталі подій уточнюються і він згодом про них розповість.

Атаки безпілотників цієї ночі також зафіксували в інших регіонах: вибухи чули у Львові, Рівному, Луцьку та Хмельницькому. На Кіровоградщині частина населених пунктів у Знам’янській громаді залишилася без електропостачання. Там відомо вже про 5 поранених. Через влучання РФ по залізниці понад 20 поїздів затримуються, зокрема потяги міжнародного сполучення.

Крім того, масований удар дронами по Київщині призвів до пожежі у Вишгороді: уламки збитої ворожої цілі впали між житловими багатоповерхівками, пошкодивши автомобіль і вікна будинків. Попередньо, обійшлося без постраждалих.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі