У Хмельницькій області пролунали вибухи, вдруге протягом ночі регіон атакують "шахеди"

Доповнено
Поділитися

Сьогодні, 26 січня, близько 6.25 у Хмельницькій області пролунали вибухи. Моніторингові пабліки пишуть, що знову було гучно у Старокостянтинові.

Десятьма хвилинами раніше, о 6.15 Повітряні Сили ЗСУ попередили про БпЛА в напрямку Старокостянтинова. Перед  тим тут поінформували про БпЛА з Житомирщини, курсом на Хмельниччину.

О 6.02 у регіонф вдруге протягом ночі оголосили повітряну тривогу. Попередня тривала з 2.11 до 3.52. У цей час пабліки вже повідомляли про вибухи у Старокостянтинові.

Станом на 6.30 повітряна тривога крім Хмельниччини зберігається лише у частині сусідньої Житомирської області.

Близько 6.50 пабліки сповістили про нові вибухи у Хмельницькому регіоні.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі