У Генштабі пояснили, навіщо створювати нові бригади замість поповнення наявних

Поділитися
У Генштабі пояснили, навіщо створювати нові бригади замість поповнення наявних © Getty Images
Лиховій повідомив, що на деяких ділянках фронту росіяни мають п’ятиразову перевагу в живій силі. 

Речник Генерального штабу Збройних Сил України Дмитро Лиховій назвав причини, чому нині потрібно створювати нові бригади замість поповнення особового складу існуючих бригад, інформує "Інтерфакс-Україна".

"Останнім часом ворог збільшив кількість полків, бригад і дивізій та чисельність свого особового складу майже на 100 тисяч людей. Також збільшилася протяжність лінії фронту. Для того щоб закривати фронт, у складі ЗС України й треба створювати нові бригади", - наголосив він.

За його словами, немає іншого дієвого способу протидіяти армії РФ, оскільки росіяни мають значну перевагу в особовому складі, іноді п’ятиразову.

"Тому, коли під час бойових дій виникає загроза втрати позицій і рубежів оборони певних бригад, задіюють передислокацію сюди окремих батальйонів інших військових частин. Це логічний і унормований статутом спосіб дій для посилення оборони: коли на проблемних ділянках фронту є загроза прориву, на нього переводять підрозділи з неатакованих ділянок", - пояснив речник.

Лиховій також вказав, що зараз в українській армії немає можливості оперативно поповнювати особовим складом бригади. Він повідомив, що потрібний час на адаптацію та злагодження військових, які поповнюють той чи інший підрозділ. Речник наголосив, що нові бригади також потрібні для ротації.

 "Простим поповненням бригад, які зазнали значних втрат, теж не можна обмежитися — бо вони потребують бойового злагодження. Для їх заміни й виведення з району бойових дій потрібні нові бригади", - додав речник.

У вересні цього року Forbes повідомляло, що минулої осені Україна почала формування першої з одинадцяти запланованих бригад. Там наголосили, що в цих підрозділах вже зараз спостерігається гостра нестача сучасного озброєння, що під час майбутньої заміни на полі бою може стати серйозною проблемою. 

Фактично сьогодні єдиний спосіб для військового завершити службу — це загинути або отримати тяжке поранення. Вибір не з кращих, але він реальний. Однак уже зараз можливо забезпечити повноцінний відпочинок військовослужбовців, не вдаючись до їх демобілізації. І це, виявляється, цілком реальне завдання. Про те, як його виконати, читайте в статті Роберта Зелді  "Відпочинок солдатів без створення ще однієї армії".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі