У ДПСУ розповіли про активність російських ДРГ

Поділитися
У ДПСУ розповіли про активність російських ДРГ © Міноборони РФ
Російські диверсанти намагаються заміновувати місцевість. 

Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телемарафону заявив, що активність диверсійно-розвідувальних груп армії РФ та їхні спроби проникнути на території України зменшилися. 

"Однак для всіх прикордонних напрямків загроза залишається, і ми фіксуємо спроби таких заходів", - наголосив він.

Речник вказав, що українські військові використовують різні засоби для спостереження за місцевістю, щоб запобігти спробам диверсійних груп потрапити на територію України. Прикордонники та інші підрозділи Сил оборони використовують безпілотники для вчасного викриття ДРГ та завдання ударів по них. 

"Диверсанти досить часто намагаються замінувати місцевість для того, щоб в подальшому наші захисники зазнали ураження від цих засобів", - додав Демченко. 

Речник оперативно-тактичного угруповання військ "Сіверськ" Вадим Мисник раніше  повідомляв, що російські диверсійно-розвідувальні групи застосовують нову тактику на північному кордоні України. Під час своїх рейдів вони мають комплексну підтримку з повітря та артилерії.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі