Внаслідок атаки російських реактивних ударних дронів на Київську область вранці 12 липня у Броварському районі спалахнула пожежа на складах, повідомило «Суспільне» із посиланням на речницю Державної служби з надзвичайних ситуацій в Київській області Вікторію Рубан.
Впродовж ночі реактивні дрони атакували Київську область, щоправда обласна адміністрація не повідомляла про критичні наслідки атаки чи постраждалих. Водночас о 9:30 в області та місті Києві знову була оголошена повітряна тривога через загрозу ударів російських БпЛА. Після цього у столиці та в околицях лунали вибухи. Повітряні сили ЗСУ попереджають, що на область рухається ще кілька груп ударних дронів.
Невдовзі після заяви ДСНС голова Київської обласної військової адміністрації Тимур Ткаченко повідомив, що внаслідок удару по складах у Броварському районі поранений 65-річний чоловік. Із осколковими ранами його госпіталізували до лікарні.
«Повітряна тривога триває. Прошу всіх перебувати у безпечних місцях. Більш детальна інформація згодом», - додав голова ОВА.
У ніч на середу росіяни знову атакували цивільну інфраструктуру України, зокрема спалили торгівельний гіпермаркет «Епіцентр» у Запоріжжі.
Водночас тиждень тому, 5 серпня, внаслідок ракетної атаки РФ у Броварах згоріли низка великих логістичних терміналів, зокрема склади продуктових гіпермаркетів, великий склад Rozetka та інші. Внаслідок тієї атаки в Київській області та столиці загинули 17 людей та майже пів сотні постраждали.
