Телеканал "1+1" спростував повідомлення про злам ефірного мовлення росіянами

Поділитися
Телеканал © Укренерго
В мережі поширилася інформація про те, що українські телеканали зазнали чергової хакерської атаки з боку РФ - це фейк, телеканали працюють у звичайному режимі.

30 грудня соцмережами поширилася інформація, що на екранах телеканалу "1+1 media" з'явився напис про загрозу атаки: на червоному тлі був напис українською мовою з помилками. Під плашкою «Єдині новини» та «1+1 марафон» був текст: «Протягом кількох годин ворог збирається завдати удару балістичними ракетами середньої дальності “Орєшнік” по містах України».

Але ця інформація не підтвердилася, повідомила керівниця управління корпоративних комунікацій «1+1 media» Яна Ляхович, передає "Детектор медіа"

За словами керівниці управління корпоративних комунікацій «1+1 media», схоже на те, що ворог поширив неправдиву інформацію інтернетом з метою дестабілізації та залякування українців. 

На сторінці каналу у Фейсбуці також з'явилося спростування.

"Друзі, впродовж останньої години в мережі шириться інформація про те, що українські телеканали зазнали чергової хакерської атаки з боку рф і контент на ТБ був підмінений повідомленням про нібито загрозу удару «Орешником» по території України.

Звертаємо вашу увагу, що наразі інформація про злам ефірного мовлення не підтверджена — телеканали функціонують належним чином. Жодних скарг від провайдерів чи глядачів не отримано.

Нагадаємо, нещодавно на державні реєстри було здійснено хакерську атаку, після якої не було укладено жодної угоди, пов'язаної з нерухомістю. Оскільки всі реєстри, які необхідні для таких угод, залишаються заблокованими.

Як зазначила президент Асоціації фахівців з нерухомості України Олена Гайдамаха, угоди з нерухомістю наразі неможливі, а саме угоди про відчуження майна — купівлю-продаж, дарування, успадкування та інші.

Є два сценарії подальшого розвитку подій. Перший і найоптимістичніший - базу зможуть повернути протягом двох-трьох тижнів. Другий – базу не зможуть відновити, і необхідно буде "заливати" дані повторно. В цьому випадку знадобиться набагато більше часу. Втім, можливо, що "у хмарі" залишилася інформація.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі