Стала відома дата нового "Рамштайну"

Поділитися
Стала відома дата нового © EPA/ RONALD WITTEK
Засідання відбудеться у вересні.

30-те засідання контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» відбудеться у Лондоні 9 вересня. Про це повідомляє Суспільне із посиланням на речника Міністерства оборони Німеччини.

За його словами, зустріч у столиці Великої Британії проходитиме у змішаному форматі, однак порядок денний поки що не розголошується.

«Через триваючі консультації я не можу коментувати цю тему», — пояснив представник німецького оборонного відомства.

Раніше міністр оборони України Денис Шмигаль підтверджував, що черговий «Рамштайн» запланований на вересень, проте без уточнення дати. Він наголошував, що організацію заходу цього разу забезпечує Сполучене Королівство.

Попереднє, 29-те засідання контактної групи відбулося 21 липня під головуванням Німеччини та Великої Британії. Тоді Шмигаль заявив, що Україна потребує 6 мільярдів доларів, аби закрити прогалину у виробництві озброєння у 2025 році.

Як повідомлялося, Міністерство оборони України отримало від IT-коаліції нову партію обладнання загальною вартістю 10 млн євро.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі