Сили оборони Харкова та його жителі будуть захищати місто до кінця – Терехов

Поділитися
Сили оборони Харкова та його жителі будуть захищати місто до кінця – Терехов © Рух ЧЕСНО
Очільник міста нагадав, що не залишав Харків під час першої спроби росіян захопити його і не збирається виїжджати зараз.

Мер Харкова Ігор Терехов заявив, що росіяни не зможуть захопити місто, адже військові та місцеві жителі не дадуть ворогу це зробити. Про це він розповів у інтерв’ю Українській правді.

У відповідь на запитання журналіста, чи є у Терехова план "Б", якщо окупаційні війська знову прийдуть до Харкова, він зазначив: "Та не прийдуть вони до Харкова. Припиніть! Я впевнений у цьому".

За його словами, сили оборони міста та і жителі Харкова будуть захищати його до кінця.

Глава Харкова нагадав, він не залишав місто під час першої спроби армії РФ захопити його і не збирається виїжджати зараз.

Посадовець підкреслив, що, не дивлячись на постійні атаки та обстріли росіян, у місті залишається більше мільйона жителів, які готові його захищати. Відтоку жителів наразі немає.

"Чому Харків вважали проросійським ватним містом? Ми дуже ображались на це. 95% харків’ян мають серйозні проукраїнські настрої, 3% - проросійські, 2% - туди-сюди. Ніхто зараз не вважає нас ватниками. Ми довели всім, що ми - Україна", – додав він.

Раніше очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов заявляв, що у Харківській області планують організувати примусову евакуацію родин з дітьми, які проживають в Харківському та Богодухівському районах. Відповідне питання невдовзі розглянуть на Раді оборони області.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 1
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Богдан Дячишин
17 Жовтня 2015, 22:16
"Кожен поет намагається вчити, або звеселяти" (Горацій). Андрій Содомора усім своїм життям, творчістю доводить, що його літературні здобутки призначені для того, щоб вчити і виховувати читача, залучати його до співпраці, і у цьому його призначення: "Між міфом і геніальністю є не тільки риси подібності, а й дуже тісний і важливий природний зв'язок. Більше того, геніальне відкриття чи поява мистецьких шедеврів є співпрацею обраних Богом з-поміж смертних і Творцем" (Ольга Слоньовська, "Слід невловимого Протея"). Тільки добротне поетичне, прозове і перекладне слово здатне розбудити сплячу людську душу і змусити її трудитись, думати. Щоб читач співпрацював з автором, важливо про що книжка говорить і як говорить. Андрій Содомора має щось своє, неповторне, загадковий вплив на читача. До письма він підходить як турботливий і кваліфікований садівник, кожне слово, як доглянуте дерево, мусить бути на потрібному місці і давати відповідні плоди — важити: "Кожне дерево казку шепоче" (Богдан Лепкий
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі