Сили безпілотних систем знищили три російські системи ППО за три дні: відео

Поділитися
Сили безпілотних систем знищили три російські системи ППО за три дні: відео © Скріншот з відео
Ці установки відіграють важливу роль у протиповітряній обороні ворога на середніх і глибших ділянках фронту.

Оператори батальйону Asgard 412-ї бригади Nemesis разом із 12-м ОЦСП і спецпідрозділом ГУР МО України «Кабул 9» знищили одразу три дорогі російські ЗРК — «Бук-М1», «Бук-М2» і «Тор-М2». Як повідомляють Сили безпілотних систем (СБС) у своєму Telegram-каналі, сумарна ціна такого озброєння сягає 60 млн доларів. 

Ці установки відіграють важливу роль у протиповітряній обороні ворога на середніх і глибших ділянках фронту. Їхня ліквідація помітно зменшує захист ключових зон і стратегічних цілей.

Зазначається, що бійці 412-ї бригади Nemesis регулярно завдають ворогові значних фінансових збитків. Також допомагають українським підрозділам отримувати перевагу як безпосередньо на полі бою, так і далеко в його тилу.

За вересень СБС ЗСУ уразили 19 ворожих стратегічних об’єктів7 ворожих нафтопереробних заводів, а також інші об’єкти паливної інфраструктури. Ці операції суттєво підірвали потенціал паливної інфраструктури ворога.

Також пілоти Батальйону Безпілотних систем 63-ї Окремої Механізованої бригади (ББС 63-ї ОМБр) знищили потужну вогнеметну систему «Сонцепьок» на лиманському напрямку. Вона стріляє термобаричними боєприпасами та руйнує укріплення. Ворог використовує її для створення зони повного ураження, щоб тиснути на оборону та підтримувати наступ.

Поділитися
Підготував/ла Ангеліна Борець
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі